
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Комфортний та теплий комбінезончик з натурального полотна - 100% бавовна.
Гіпоалергенна та абсолютно безпечна тканина - інтерлок.
Чоловічок з закритими рукавчиками, які легко замінять царапки.
В такому одязі дитинці буде затишно та зручно, адже всі шовчики зовнішні, отже не будуть подразнювати ніжну шкіру маляти. Виріб по всій довжині застібається кнопочками мінімального розміру.
Принт з хмаринками виглядає дуже ніжно.
Чоловічок виготовляється в рожевих та блакитних кольорах.
Розмір: 34, 36, 38, 40, 42, 46, 50, 56
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Betis |
| Рост | 46 см |
| Состав | 100% бавовна |
| Цвет | Голубой |
| Тип ткани | Интерлок |
| Вид изделия | Костюм |
| Пользовательские характеристики | |
| Возраст | До 2,5 кг лет |
| Декорирование | Малюнок |
| Детский возраст | До 2,5 кг |
| Длина рукава | Длинный |
| Дополнительный текст | К-м "Хмаринки" |
| Застежка | Кнопки |
| Рост (см) | 46 см |
| Количество грузовых мест | 1 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Материал | Інтерлок |
| Назначение | Для щоденного використання |
| Особенности кроя | Зовнішні шви |
| Пол | Для хлопчика |
| Размер | 46 |
| Сезон | Всесезон |
| Состав комплекта | Чоловічок, шапочка |
| Событие | Для щоденного використання |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Форма | Чоловічок з закритими ручками |
- Цена: 449 ₴
- В наличии 14 ед.
Костюм BetiS "Хмаринки" чоловічок з шапочкою Блакитний Інтерлок 91450098 Зріст 46
449 ₴
- +380 (50) 087-37-93Менеджер з продажу
- +380 (63) 548-26-28Viber
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

