
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комфортний та теплий комбінезончик з натурального полотна - 100% бавовна.
Гіпоалергенна та абсолютно безпечна тканина - інтерлок.
Чоловічок з закритими рукавчиками, які легко замінять царапки.
В такому одязі дитинці буде затишно та зручно, адже всі шовчики зовнішні, отже не будуть подразнювати ніжну шкіру маляти. Виріб по всій довжині застібається кнопочками мінімального розміру.
Принт з хмаринками виглядає дуже ніжно.
Чоловічок виготовляється в рожевих та блакитних кольорах.
Розмір: 34, 36, 38, 40, 42, 46, 50, 56
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Betis |
| Зріст | 46 см |
| Склад | 100% бавовна |
| Колір | Блакитний |
| Тип тканини | Інтерлок |
| Вид виробу | Костюм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | До 2,5 кг лет |
| Декорування | Малюнок |
| Дитячий вік | До 2,5 кг |
| Довжина рукава | Довгий |
| Додатковий текст | К-м "Хмаринки" |
| Застібка | Кнопки |
| Зріст (см) | 46 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Матеріал | Інтерлок |
| Призначення | Для щоденного використання |
| Особливості крою | Зовнішні шви |
| Стать | Для хлопчика |
| Розмір дитячого одягу | 46 |
| Сезон | Всесезон |
| Склад комплекту | Чоловічок, шапочка |
| Подія | Для щоденного використання |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Форма | Чоловічок з закритими ручками |
- Ціна: 449 ₴
- В наявності 14 од.
Костюм BetiS "Хмаринки" чоловічок з шапочкою Блакитний Інтерлок 91450098 Зріст 46
449 ₴
- +380 (50) 087-37-93Менеджер з продажу
- +380 (63) 548-26-28Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

