Отзывы о компании Malishopt Этническая одежда и головные уборы, все для крещения
Нажаль замовлення забирав чоловік і не знав нюансів, а я би не забирала!!!Я ж писала у коментарі і просила рукавички рубін і молоко,а що отримала?????
Дякуємо за залишений відгук. Впевненні Вам сподобається якість нашої продукції Шапочки та хомутики для дівчинки та хлопчика. Шкода, що з перчатками так вийшло. Менеджер поклала те, що було закинуто Вами в корзину, на жаль коментарі від клієнтів не завжди бачимо під час збору замовлень та й не завжди є той колір, що вказав клієнт в коментарях. Тому ВЕЛИКЕ прохання до усіх наших майбутніх покупців: обирайте необхідний колір/розмір під час оформлення замовлення і якщо вказано, що бажаного кольору чи розміру немає, закидування в корзину ішого кольору з коментарями, а покладіть "такий-то" - на жаль не допоможе, оскільки скоріш за все його таки немає. Завжди будемо раді Вашим новим замовленням. Нехай наші вироби приносять тепло своїм власникам!
Я би не мала до вас жодних претензій,якби перед замовленням мені ваш менеджер не повідомив,що бажані кольори Є!!!А закинуті мною у кошик товари не такі тільки через те, що знайти їх у вашому магазині дуже і дуже важко,або взагалі неможливо.Тож попрацюйте спочатку над заповненням вашого магазину,над уважністю ваших менеджерів(і ввічливістю,доречі, теж),а тоді роздавайте поради своїм покупцям.Дякую за вибачення,яких не прозвучало)))Гарних вам продажів
- Анна Л.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Альона А.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Олена Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- ирина М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- инна юрьевна п.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Лілія О.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Марія К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Світлана К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Виктория Л.Сделка на маркетплейсе Prom.ua

Очень плохо