
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Betis |
| Сезон | Демісезон |
| Склад | Еластан 12%, Нейлон 88 % |
| Колір | Білий |
| Тип тканини | Нейлон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 0,05 кг |
| Декорування | Ажур з квітами |
| Дитячий вік | 24-30 міс |
| Додатковий текст | Колготки 1024 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Матеріал | Нейлон |
| Стать | Для дівчинки |
| Розмір дитячого одягу | 92 |
| Рост | 92 см |
| Подія | Святкові події, для щоденного використання |
| Склад комплекту | Колготки |
| Стиль | Повсякденний, святковий |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Ширина в пакованні (см) | 10 см |
- Ціна: 135,50 ₴
- В наявності 166 од.
Колготки BetiS 1024 Ажурні з квітами Нейлон Білий 27684473 Розмір 24-30
135,50 ₴
- +380 (50) 087-37-93Менеджер з продажу
- +380 (63) 548-26-28Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

