
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Betis |
| Склад | 100% бавовна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні | 0,05 кг |
| Різновид пінеток | Носочки |
| Висота в пакованні (см) | 10 см |
| Глибина в пакованні (см) | 3 см |
| Дитячий вік | 9-12 міс |
| Додатковий текст | Пінетки "Класичні" |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Матеріал верху | Інтерлок |
| Матеріал підошви | Інтерлок |
| Призначення | Святкові події, для щоденного використання |
| Особливості | З мереживом |
| Розмір дитячого одягу | 80 |
| Сезон | Всесезон |
| Подія | Святкові події, для щоденного використання |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Ширина в пакованні (см) | 12 см |
- Ціна: 132 ₴


