




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Неймовірно ніжний, гарний боді на виписку з пологового будинку або церемонію Таїнства Хрещення для маленьких принцес.
З натуральної бавовни, оздоблений вишуканим мереживом у білому та молочному кольорі. Дуже зручний та практичний, на кнопочках. Його легко вдягати та знімати з дитини.
Рекомендації по догляду:
- ручне або машинне прання у делікатному режимі при температурі не вище 40 °С;
- легкий віджим;
- не відбілювати
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Betis |
| Довжина рукава | Короткий |
| Застібка | Кнопки |
| Зріст | 62 см |
| Сезон | Літо |
| Склад | 100% Бавовна |
| Колір | Молочний |
| Тип тканини | Інтерлок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 0,1 кг |
| Вид тканини | Інтерлок |
| Декорування | Спідниця із декоративного мережива |
| Дитячий вік | 1-3 міс |
| Додатковий текст | Боді "Ажурчик" к.р. |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Матеріал | Інтерлок |
| Призначення | Святкові події |
| Стать | Для дівчинки |
| Розмір дитячого одягу | 62 |
| Подія | На виписку з пологового будинку або церемонію Таїнства Хрещення |
| Склад комплекту | Боді |
| Стиль | Святковий, повсякденний |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Ширина в пакованні (см) | 22 см |
- Ціна: 356,50 ₴
- В наявності 19 од.
Боді BetiS "Ажурчик" к.р. Молочний Інтерлок 27073416 Зріст 62
356,50 ₴
- +380 (50) 087-37-93Менеджер з продажу
- +380 (63) 548-26-28Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


