

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Берет на якісній резинці, декорований широкою вставкою натурального мережива.
Дана модель нарядна, чудово підійде для церемонії Хрещення або ж фотосесії.
Виготовляється з приємного та м'якого матеріалу - інтерлок. Це гіпоалергенна та дихаюча тканина.
Виконаний у ніжних кольорах білого та молочного.
Для маленьких янголят.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Betis |
| Склад | 100% бавовна |
| Колір | Молочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 0,1 кг |
| Вид тканини | Інтерлок |
| Висота в пакованні (см) | 20 см |
| Глибина в пакованні (см) | 2 см |
| Дитячий вік | 12-18 міс |
| Додаткові характеристики | З мереживом |
| Додатковий текст | Берет "Янгол" |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Обвід голови, см | 49-51 см |
| Стать | Для хлопчика |
| Рост | 86 см |
| Сезон | Демисезон |
| Подія | Таїнство Хрещення |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Ширина в пакованні (см) | 15 см |
- Ціна: 124,50 ₴
- В наявності
Берет BetiS "Янгол" Молочний Інтерлок 27682540 Зріст 86
124,50 ₴
- +380 (50) 087-37-93Менеджер з продажу
- +380 (63) 548-26-28Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

