

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Костюм " Чарівна світлинка " для девочки на Церемонию Таинства Крещения.
Изысканный дизайн создает особый образ совершенной чистоты и возвышенной святости торжества.
Прозрачный, легкий слой фатина и отделка нежным кружевом добавляет костюмчику необыкновенное очарование.
Изготовлен из натуральной, мягкой, приятной, дышащей ткани - интерлок.
В комплект входит:
- туника с длинным рукавом, на кнопочках по спинке;
- штаны с отворотом.
Такой костюмчик никого не оставит равнодушным, станет неповторимым украшением малыша.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Betis |
| Зріст | 74 см |
| Склад | 100% бавовна |
| Колір | Молочний |
| Вид виробу | Костюм |
| Тип тканини | Інтерлок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота в пакованні (см) | 0,2 кг |
| Декорування | З мереживом |
| Дитячий вік | 6-9 міс |
| Довжина рукава | Довгий |
| Додатковий текст | К-м "Чарівна світлинка" д.р. |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Матеріал | Інтерлок |
| Призначення | Таїнство Хрещення, для виписки з пологового будинку, інші події |
| Стать | Для дівчинки |
| Розмір дитячого одягу | 74 |
| Сезон | Всесезон |
| Подія | Таїнство Хрещення, для виписки з пологового будинку, інші події |
| Склад комплекту | Туніка, лосини |
| Стиль | Святковий |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Ширина в пакованні (см) | 35 см |
- Ціна: 1 106,50 ₴
- В наявності 4 од.
Костюм BetiS "Чарівна світлинка" д.р. Туніка, лосини Молочний Інтерлок 27686027 Зріст 74
1 106,50 ₴
- +380 (50) 087-37-93Менеджер з продажу
- +380 (63) 548-26-28Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

